Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Firma

Metalmix obróbka materiałów, cięcie strumieniem wody - wodą oraz gięcie blach

Cięcie wodą, strumieniem wody, gięcie blach

Firma METALMIX to dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwo, działające
w oparciu o dwa podstawowe profile działalności:
- Centrum Obróbki Materiałów
- Centrum Pokryć Dachowych
Na bieżącej witrynie znajdą Państwo informacje dotyczące specyfiki oraz oferty Centrum Obróbki Materiałów. Pion ten w szczególności koncentruje się na wykonywaniu usług z zastosowaniem najnowszych obecnie technologii obróbki materiałów, takich jak cięcie strumieniem wodnym, cięcie blach laserem, a także cięcie blach na gilotynach oraz gięcie blach na sterowanych numerycznie zaginarkach i prasach krawędziowych. Dokładny opis poszczególnych rodzajów wykonywanych przez nas usług znajdą Państwo w zakładce OFERTA.
W szczególności jednak zachęcamy do zapoznania się z technologią cięcia za pomocą strumienia wodnego pozwalającą na precyzyjną obróbkę praktycznie każdego rodzaju materiałów. Zapraszamy również do zapoznania się z bogatą ofertą handlową metali kolorowych, stali czarnych, aluminiowych, nierdzewnych i innych (zakładka CENTRUM STALI).

Szanowni Państwo!
Satysfakcja naszych klientów stanowi dla nas wartość nadrzędną. Dokładamy więc wszelkich starań by spełnić oczekiwania nawet tych najbardziej wymagających. Zamawiając wykonanie określonych usług w firmie METALMIX, otrzymują Państwo najwyższą jakość obsługi oraz wykonania, przy jednoczesnej oszczędności czasu i nakładu finansowego.


Metalmix.pl on Facebook
metalmix.pl on Youtube